La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1465 Culés

1

Ta awaria Verstappena na torze Albert Park to początek końca dominacji? Mało prawdopodobne ale patrząc co się dzieje poza torem w Redbullu to wszystko jest możliwe. Ponoć mówi się że Redbull jest trochę w lesie z nowymi silnikami które będą od 2026. Jak już Hamilton poszedł do Ferrari to już nic mnie nie zdziwi że Verstappen odejdzie do Mercedesa albo Aston Martina który z Hondą będzie od 2026. Jeszcze mówi się że Aramco może wykupić Astona od Strolla.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

konto usunięte

2

@lucas/catalan Przecież to zwykła awaria, o jakim końcu dominacji ty mówisz?

0

@MesQueUnClub96 a nie wiesz że za kulisami trwa walka o stołek szefa w Redbullu? Będzie już inna atmosfera niż wcześniej więc teraz takie coś może zdarzać się częściej

0

@lucas/catalan nie no wygląda to na po prostu nieudany weekend z awariami w samochodach. Podobno Perez też miał uszkodzony samochód. Faktycznie po 2 zmianie opon jego tempo obłędnie spadło względem Ferrari. Nie mówił bym o końcu dominacji po 1 słabszym wyścigu który równie dobrze max mógłby wygrać gdyby nie te hamulce. Trzeba by to potwierdzić e kilku wyścigach ale na pewno nie w jednym czy nawet dwóch. Co do kontraktów no to nie ma takiego którego nie da się rozwiązać. Tak jest w każdym sporcie i chyba ogólnie dziedzinie życia. Co do silników 2026 to tez jeszcze bym się wstrzymał z osądem że RB ma problem.

konto usunięte

0

@lucas/catalan no wiem ale awaryjność raczej nie ma tu nic do rzeczy

4

@MesQueUnClub96 @budel17 ciekawostka:

Ostatnie 2 wyścigi ktòrych nie wygrał Max:

Oba były bezpośrednio przed Suzuką, Sainz wygrał, Russell wypadł na ostatnim okrążeniu

konto usunięte

0

@lucas/catalan Spokojnie jeden DNF od długiego długiego czasu to nic strasznego, a tym bardziej że to awaria zacisku hamulca a nie silnika. I ciężko tu mówić o problemach RB jak od początku Max jechał na ręcznym a utrzymywał się za Ferrari ;) "Mój prawy tylny hamulec blokował się praktycznie od samego startu, więc temperatury stale rosły do momentu, aż spowodowało to pożar. Temperatura rosła i rosła, to działało trochę jak hamulec ręczny."

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?