La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

4

Fernando odniósł się do nałożonej na niego kary która wzbudza bardzo wiele kontrowersji:
“Jestem trochę zaskoczony karą pod koniec wyścigu, która dotyczy tego, jak powinniśmy dojeżdżać do zakrętów i prowadzić bolidy. W żadnym momencie nie chcemy zrobić nic złego przy tych prędkościach. Wierzę, że gdyby przy tym zakręcie nie znajdował się żwir, czy w każdym innym zakręcie na świecie nawet nie byłoby śledztwa. Jestem w #F1 od ponad 20 lat i mam za sobą epickie pojedynki, jak Imola 2005/2006 czy Brazylia 2023. Zmieniasz linie, poświęcasz prędkość na wejściu aby mieć lepsze wyjście, bo to część motorsportu. Nigdy nie jedziemy na 100% w każdym zakręcie. Oszczędzamy paliwo, opony, hamulce więc kara za to, że nie każde okrążenie jechałem tak samo jest ciut zaskakująca. Musimy ją przyjąć i myśleć już o Japonii…”

@mekston @lucas/catalan @Kessie @MichuZ44 i reszta "oponiarzy"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?