La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 907 Culés

konto usunięte

0

Czy chcielibyście (jeśli nie macie) mieć kiedyś motocykl? Ja nie ukrywam, że myślę chociaż jakąś 125 kupić żeby poczuć wiatru we włosach :-)

2

@Rl9k1nG Nie, jakoś w ogóle mnie nie rajcuje jazda motocyklem jako kierowca. Kilka razy w roku ojciec mnie przewiezie jako pasażera i mi starcza. Do sterowania tym pojazdem jakoś mnie nie ciągnie.
Jak już, to chciałbym w przyszłości zakupić quada. ;)

0

@Rl9k1nG Ja wolę na dobry żużel pójść. Prawda @michal26 to lepsze niż jazda motorem :)

0

@Criss18Barca oczywiście, że tak.
Będziesz w Łodzi na IMME?

0

@Rl9k1nG Planuję sobie kupić też jakiś 125 żeby zobaczyć i wtedy ewentualnie prawko kat.A

0

@michal26 Nie, A ty się wybierasz? Imprezy międzynarodowe zaczynam od Narodowego.

1

@Criss18Barca tak. Całym biurem praktycznie jedziemy. 9 osób ekipa

0

@AlexDark00 Z tym wyjątkowo prawda czy kłamstwo?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?