La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

4

Przypominam, że dzisiaj w nocy przedstawiamy zegarki.


konto usunięte

1

@mordini123 Nie mieli tego znieść?

0

@tristan87 Mieli to znieść,ale na szczęście nie znoszą.

0

@tristan87 Co chwilę jest taki temat ale co najmniej do 2026 roku jest zmiana czasu.

konto usunięte

5

@FcPortoFan1999 Na szczęście? Polemizowałbym.

0

@tristan87 Mi się podobają takie zmiany czasu z 1:59 nagle na 3:00.

1

@FcPortoFan1999 a dlaczego ci sie podobają? :)

0

@FcPortoFan1999 Przerąbane ma ten co ma nockę i zmienia się na czas zimowy. Z 1:59 robi się 1:00 i siedzi godzinę dłużej w robocie.

0

@mordini123 Ja będę spał tyle samo ;)

0

@Arden Bo są takie fajniutkie zmiany czasu,raz bardziej ciemno a raz bardziej widno :) @mordini123 Ale za to na czas letni,jest lepiej ;)

konto usunięte

0

@tadzik447 Ja będę spał do momentu, w którym się obudzę.

0

@tristan87 jeśli już to zniosą zmiany na zimowy

0

@Katalończyk 99 no innej opcji nie ma bo wyobraźmy sobie że w lecie był by wschód słońca o 3:15 i kompletnie jasno było by o 4. Totalna strata dnia jak się pracuje od 6-7 bo jeszcze sporo śpisz gdy słońce świeci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?