- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 734 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 734 Culés
9
Futbol dziś wraca ;-)
@escarabajo @mekston @AFA @Kondziubarca
11
@Lionel_Messi10 Oprócz Barcy to same ogórasy :D
3
@P33ck haha szkoda ze Leo dzis nie zagra ale Busi, Luis i Albuś graja to warto zerknąć ;-)
1
@Lionel_Messi10 Ten mecz Al Nassr na Al Tai,czy Muay Thai to tak szczerze jest warty uwagi?
0
@FcPortoFan1999 Ja w kit rzucę okiem na pare minut ;D
1
@Lionel_Messi10 Nie aż tak bardzo późno ten mecz na szczęście.
1
@Lionel_Messi10 Ja,uważam że nie warto.
1
@P33ck Dokładnie Byku ;-)
@FcPortoFan1999 ja tam na pare minut zobaczę, jak pisalem w kit ;D
1
@Lionel_Messi10 Kiedy Messi ma wrócić do gry?
0
@Barcanajlepszyteam Na kolejny mecz czyli Lige Mistrzów;-))
2
@Lionel_Messi10 Takie mecze dzisiaj. A ktoś ligę wielbłądzią wrzuca?
2
@FcPortoFan1999 Naserzy juz w lidze graja o nic
3
@Barcanajlepszyteam walcza o powrót na kluczowy mecz dla Interu czyli z Monterrey - ale zobaczymy czy zdążą i jak Leo po kolejnej przerwie.
0
@PatrykBarca Camel League musi byc w rozpisce xDD
0
@mekston Będzie dostępny, sztab dal zgode zeby w kolejnym meczu gral i sam Leo nalega zeby grac ;-)
0
@mekston Czyli mecz o pietruszkę.
2
@FcPortoFan1999 Hilal praktycznie pewne mistrzostwa, a Naserzy praktycznie pewni wicemistrzostwa więc tak
2
@FcPortoFan1999 średnio, polecam al Szabab - Al Hilal
1
@mekston Czyli nie warte oglądania. @escarabajo A o co ten mecz? ;)
1
@FcPortoFan1999 Al Hilal walczy o najdłuższą serię zwycięstw w historii futbolu.
1
@escarabajo Aha,to czyli nieistotne bo mistrza i tak mają chyba.
1
@FcPortoFan1999 teoretycznie mają, matematycznie jeszcze nie.