La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 845 Culés

0

@FcPortoFan1999 Jarasz się?

1

@Comentateiro Proste że tak.Jeszcze przy 20 stopniach,to człowiek czuje się jak na murawie.Ja,gram z tymi piłkarzami!

2

@Comentateiro @FcPortoFan1999 jara się jak grzesznicy w piekle

3

@Kgorecki2500 Piekło,to się gasi jak mnie widzi.

1

@FcPortoFan1999 Jaką kiełbasę miałeś w koszyczku?

1

@FcPortoFan1999 Sam grasz w piłkę czy tylko przed TV?

1

@Rastafarnianin Tylko przed TV. @Czajka90 Dobrą :)

1

@FcPortoFan1999 Gracjan to Ty?

0

@Rastafarnianin Ja nie Gracjan,kiedyś regularnie sobie pykałem na boisku.

0

@FcPortoFan1999 Bo mialem takiego kolege w podobnym wieku o ile 99 to Twoj rocznik. Tez ogladal ekstraklase ale nie umiał kopnąć piłki czyli pasuje pod ekstraklase. Ale jak to nie Ty to wybacz^^

0

@Rastafarnianin Ja,również z techniką piłkarską na bakier,bo głównie grałem jako obrońca i czyściłem tych cwaniaczków z przodu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?