- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 800 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 800 Culés
6
Daniel Szczepan dla Weszło:
⚽ Pracowałem na kopalni przez dwa i pół roku: najpierw przy torach, a później przy gaśnicach. Ludzie mówili mi, że gdy zacznę tam pracować, to będzie koniec mojej przygody z piłką. Nie wierzyli, że dam radę to pogodzić.
⚽ Wstawałem o 5.00 rano. Godzinę później zjeżdżałem pod ziemię, pracowałem do 14.00. Później szybki obiad, pół godziny drzemki. O 16.00 w Jastrzębiu zaczynał się trening. Byłem tak zajechany, że na boisku prezentowałem się fatalnie.
⚽ W pewnym momencie zacząłem dużo wcześniej kłaść się spać. Nie po 23.00, ale o 20.00, maksymalnie o 21.00. To pomagało.
Tymczasem Kucharczyk: Nie mogłem chodzić na wesela i chrzciny.
3
@NeroTFP1 Niestety,ale piłkarze poniżej 1 ligi muszą też dzielić piłkę z pracą.Ekstraklasowcy,mają łatwiej.
2
@FcPortoFan1999
Daniel Szczepan nigdy nie był wirtuozem i mistrzem techniki, ale to naprawdę solidny chłopak, któremu zawsze się chciało.
1
@NeroTFP1 Całkowicie się zgadzam.
1
@NeroTFP1 Dlatego On jest takim sercem Ruchu Chorzów,niemal od II ligi do samej Ekstraklasy z nimi awansował,choć wydawało się że po mimo wszystko nieudanej karierze w Śląsku Wrocław,raczej to będzie piłkarz tylko na te 2/3 ligi.