La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1260 Culés

konto usunięte

1

Za trzy tygodnie El Clasico. Będzie ciekawie :)

2

@Kibic_83 No nie wiem, liga przegrana, a 2 miejsce w zasadzie pewne przy tak slabej Gironie.

0

@LukaszFan mimo wszystko klasyki zawsze rządzą się własnymi prawami

0

@July_6_BcN I obydwie ekipy będą po ciężkich dwumeczach w ćwierćfinale LM.

0

@FcPortoFan1999 i raczej nie będzie to klasyk o wielkim znaczeniu

0

@July_6_BcN Klasyki rządzą sie wlasnymi prawami, derby tak samo, baraże, mecze LM, finały. Uwielbiam takie gadki :D

0

@mekston Dla Realu,to może być klasyk pieczętujący 36 mistrzostwo.

0

@LukaszFan Ale trzeba spróbować wygrać, w następnej kolejce Real gra z Sociedad. Mała szansa na mistrza, ale ligą będzie przegrana jak nie wygramy z Realem. Ta strata -5 na kilka kolejek przed końcem dała by jakieś emocje.

0

@FcPortoFan1999 czyli bez większego znaczenia czy w tej kolejce czy następnej czy jeszcze następnej

0

@mekston Oni,będą dość świeżo po City,choć teraz role troszkę się obrócą w porównaniu do 2023,bo to Real teraz ma więcej dni aby się przygotować,a City będzie musiało grać w weekend.

0

@Kamiloza91 Teoretycznie tak, ale ja naprawdę nie potrafię uwierzyć w tą drużynę z tym trenerem. Mental nie dojezdza, sam styl drużyny to wbicie 1 bramki i siesta, a tak się daleko nie zajedzie, bo przeciwnik w końcu odpowie.
Uwielbiam Xaviego jako piłkarza -legende, ale w od Barcy jako trener niech sie trzyma z daleka przez najbliższy czas. Niestety to nie Xabi, który z miejsca ze srednika robi mistrza kraju.Dla Xaviego szacun za poprzeni sezon, bo ugral mistrza, ale w tym sezonie w ofensywie żadnego progresu a w obronie ogromy zjazd.

0

@LukaszFan Też średnio wierzę, ale poczekam te 4 tygodnie na ost skreślanie.

Moim zdaniem porównywanie Xaviego z Xabim na ten moment nie ma sensu, Xavi wszedł do wielkiego klubu z Kataru gdzie panował chaos., Xabi zaczyna w normalny sposób gdzie miał spokój. Zobaczy za te 5 lat kto będzie lepszy, Ja widzę w Xavim potencjał na świetnego trenera, ale musi zacząć od "nowa" w jakimś mały klubie gdzie jest porządek. Szkoda, że tak szybko poszedł na głęboką wodą. Moim zdaniem skreślanie już teraz przez niektórych Xaviego jako trenera i robienie z niego totalnego drewniaka jest śmieszne. Mimo wszystko mistrzostwo pokonując Real to wielki wyczyn. W dalszej przyszłości nie koniecznie Alonso musi być lepszym trenerem od Xaviego. Czas pokaże.

Wiadomo mega początek Alonso i to w takim średniaku, to większy wyczyn niż mistrzostwo Xaviego. Patrząc na to gdzie zaczyna Alonso to ma lepsze początki od Guardioli. Zobaczymy jak Alonso poradzi w większym klubie, zobaczy też jak będzie wyglądać Leverkusen jak dojdzie LM. Myślisz, że Leverkusen powalczy w LM?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?