La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1185 Culés

0

Stephen King w opowiadaniu "Czarny Lud" ze zbioru opowiadań "Nocna zmiana"

"Ale w taki właśnie sposób rozpuszcza się dzieci. Psuje się je bo im się na wszystko pozwala. A później taki złamie rodzicom serce. Albo zmajstruje jakiejś dziewczynie bachora, albo weźmie się za narkotyki. Może też zostać pedziem. Czy wyobraża pan sobie, iż pewnego dnia dowiaduje się pan, ze pański dzieciak, pański syn jest pedziem?"

Ale tutaj wręcz aż krzyczy typowe prawicowe myślenie Amerykanina z lat 70-tych.
W Polsce 50 lat później te strachy na prawicy ciągle mają wielkie oczy.

2

@Comentateiro Brawo dla Kinga!

1

@Comentateiro I co wybrałeś?

konto usunięte

0

@BorzyKrzys Najmądrzejszy na tej stronie wie co czytać.

0

@BorzyKrzys Brawa, brawa. On tylko opisał rzeczywistość, a spod jego ręki wszystko czyta się rewelacyjnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?