La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

2

Wczoraj na stadionie Wisły w Krakowie przeciwko Piastowi Gliwice,zasiadło 33 tysiące widzów.Dawno takiej frekwencji na stadionie finalisty Pucharu Polski nie było.Ostatnio tyle było w marcu 2019 przeciwko Legii.

0

@FcPortoFan1999 komu w finale zamierzasz kibicowac?

0

@Lanosss Ja,nikomu nie będę specjalnie kibicować bo obydwie ekipy mi nie przeszkadzają,i ktokolwiek kto sięgnie po puchar będzie ok.

konto usunięte

0

@Lanosss
Wisła. Nie lubie paprykarzy, kinol strasznie im urósł ostatnimi czasy sa nawet gorsi niż fani leszka.

0

@Monegros @FcPortoFan1999 mi tak naprawde obojetne, poza Barca nie kibicuje zadnemu innemu klubowi. Ogolnie jest to szansa dla Pogoni na pierwszy w historii puchar, a z drugiej strony to niezly psikus by Wisla sprawila wygrywając i ciekawa by byla sytuacja czy udalo by im sie zdobyc licencje na gre w europie.

0

@Lanosss Jako pierwszoligowiec,mają szansę na ligę europejską i przy okazji wygrać w mieście gdzie są po prostu znienawidzeni.To tak jakby Barca,wygrał puchar w Madrycie.

0

@FcPortoFan1999 no podobna sytuacja do Barcy w Madrycie, fakt. Odnosnie szansy gry w europie chodzilo mi bardziej czy uzyskaliby licencje, duzo newsow sie pojawilo, ze aktualnie nie spelniają wymogów uefa, wiec czy udalo by im sie czy jednak inny zespol zagralby zamiast Wisly

0

@Lanosss Finansowo to Wisłę tak nie bardzo stać na walkę w lidze europy,ale stadion wymogi spełnia.Wydaję mi się,że Krakowianie jakby ten finał wygrali,to Uefa da im szansę,a przynajmniej to już gra Pana Królewskiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?