- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1728 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1728 Culés
14
Dibu Martinez, Otamendi i Julian Alvarez to zawodnicy, których Mascherano chce na Igrzyska Olimpijskie. Wyrazili zgodę, a pozwolenia od ich zespołów są w toku, na zaawansowanych rozmowach. @renatodp7 @estebanedul @ESPNArgentina
Julian już skompletuje wszystkie trofea jak wygra IO ;-)
Lionel Messi chce grać, ale od teraz do czerwca będzie musiał ostrożnie wybierać momenty. Puchar Mistrzów Concacaf może być priorytetem Interu Miami, ale dla Messiego priorytetem jest Copa América. @FelipeCar
Pisałem to wczoraj w nocy ze Leo celuje w wygranie CA ponownie i na tym będzie chciał się skupić, czyli w Interze będzie grał tylko w ważnych meczach. ;-)
@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss
0
@Lionel_Messi10 Messi i Di Maria nie lubią tego
1
@Lionel_Messi10 Messi chyba jest jedynym, ktòry skonpletował wszystkie puchary.
3
@Rewolucja123 Leo nie ma Copa Libertadores ;D ale jeśli chodzi o te wszystkie najważniejsze to tak, Julian jak wygra IO to stanie sie jedynym co ma też na koncie Copa Libertadores.
0
@Lionel_Messi10 Ale ma UCL, a Copa to jest odpowiednik UCL. Nie chodzi mi o to, że wszystko co można zgarnąć w każdym klubie, a wszystko co jest do zdobycia, czyli liga, puchar kraju, superpuchary, rozgrywki kontynentalne, MŚ, KMŚ i rozgrywki kontynentalne reprezemtacji.
0
@Rewolucja123 No tak a Julian ma to i to ;-) tylko brakuje mu IO ;P
A to tak, Leo ma wszystko zgarnięte pełna pula. ;-)
2
@Lionel_Messi10 jak odpadna z Monterrey to do Copa America nie bedzie mial Inter za wiele ważnych spotkań - poza tym żeby być w grze o play off
3
@Lionel_Messi10 Messi ma też MŚ u-20
Klubowo i reprezentacyjnie seniorsko Alvarez ma komplet
1
@mekston Z Monterrey Leo zagra, także o to spotkanie jestem spokojny, sam z resztą wiesz jak Leo umie się zmotywować na takie mecze. ;-)
2
@mekston Zgadza się wszystko Byku ;-)