La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

konto usunięte

0

Dwa miesiące po zamianie Poznania na Warszawę więc mogę już co nieco powiedzieć o życiu warszawskiego słoika :-) Od razu mówię, że powodem wyprowadzki były sprawy osobiste. A więc tak, według mnie zamiana naprawdę in plus, dostałem pracę (pracuje jako magazynier na wózkach) gdzie od razu mam lepsza stawkę niż po kilku latach w Poznaniu, ale może to epizod i dawałem się robić w ciula w starej robocie. Jeśli chodzi o komunikację miejską to naprawdę top, wszędzie gdzie chce mam dojazd, w zasadzie auto nie jest mi potrzebne tutaj. Mieszkania no to wiadomo spuścimy zasłonę milczenia, koszty usług to samo, jest znacznie drożej niż w Poznaniu, bez stówki do restauracji nie ma co wchodzić, albo ja jeszcze nie poznałem dobrych miejscówek. Podoba mi się warszawska infrastruktura, szczególnie znacznie fajniej się jeździ rowerem więcej ścieżek itd. przynajmniej w mojej okolicy. No jednak jest to jakieś poczucie, że się mieszka w sercu kraju, na razie naprawdę mnie to nakręca. Wiadomo plusy minusy każdego dużego miasta w Polsce, szoku po życiu w Poznaniu nie przeżyłem, ale jednak na razie stolica bardziej do mnie przemawia.
.

0

@Rl9k1nG, wynajmujecie mieszkanie w Wawie? Jak koszty?

1

@Rl9k1nG wychowałem się w Warszawie i te miasto coraz bardziej przypomina korpo. Dla ludzi robiących karierę oczywiście jeśli przy tym idą zarobki a nie siedzenie w biurze za 4k i udawanie wielkiego gracza to jest to spoko miasto ale na spokojne życie raczej średnio. Są ładne miejsca i ciche jak np na Żoliborzu lub Białołęce. Trzeba przyznać że Warszawa jak na wielkie miasto jest bardzo czyste co jest dużym plusem.

konto usunięte

1

@FCB_dimiC Mokotów, 36 metrów, 3000 zł ze wszystkim.

konto usunięte

2

@Katalończyk 99 U mnie niestety dziewczyna potrzebowała ucieczki, bo w rodzinie robiło się co raz większe pato. A mi tam bez różnicy, więc się zgodziłem. Jeśli tu się nie uda to następny Wrocław.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?