La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1611 Culés

0

Jedno jest ciekawe odnośnie tego odejścia Runjaicia...dlaczego właśnie teraz a nie np. w przerwie reprezentacyjnej,bo co ten nowy trener ma wyczarować w ciągu zaledwie siedmiu meczów,a tutaj już w sobotę Częstochowa..jeżeli to będzie Goncalo Feio,to uważam to za w miarę dobry pomysł.

0

@FcPortoFan1999 Hadaj asystentem? Spokojniejszy niz Feio chyba...

0

@Lanosss Oj,to wtedy ławka trenerska Legii byłaby niebezpiecznym miejscem dla rezerwowych bo przypadkiem ktoś by limo zarobił pod oko..

0

@FcPortoFan1999 No pewnie mecz z Jaga przesadził. Mial noże jakieś ultimatum ahy wygrać. A też była przerwa ,więc miał dużo czasu aby się przygotować do kluczowego meczu na swoim stadionie.

0

@PatrykBarca Bo w tym momencie jak Feio ma to obejmować,to jaki On ma w sumie cel na końcówkę sezonu? O Mistrza w tej sytuacji jest niemalże nierealne..ale europejskie puchary już tak.Dopiero będą cyrki jak i to się nie uda..

0

@FcPortoFan1999 No pewnie europejskie puchary. Wiadomo ze gwarancji nie ma. Ale Runjaic też tej gwarancji nie dawał, a wręcz sie oddalał i to rywale dawali mu kolejne szanse na pościg.

2

@PatrykBarca Tylko sam Feio,musi dostać gwarancję pracy a nie że po 7 meczach poleci..za Zielińskiego i Mioduskiego to nic pewnego.

0

@FcPortoFan1999 No on chyba wiedział na co się zgadza.

0

@PatrykBarca Chyba wiedział..przy okazji to też przykład że jak nie zdobędzie mistrzostwa za rok to podzieli dzisiejszy los Runjaicia.

0

@FcPortoFan1999 No Runjaic nie zdobył mistrzostwa w 2 sezonach. Więc to akurat pewne nie jest.

0

@PatrykBarca Tylko że On obejmował Legię rozbitą po sezonie 2021/2022,tutaj Legia nie jest aż tak bardzo rozbita+cel wydaje się dość jasny skoro Runjaic został zwolniony.Bo z jakiego powodu Kosta poleciał jak nie liga i dość nieudolne punktowanie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?