La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 923 Culés

38

UN DIA DE PARTIT! Lecimy z nimi na mięciutko dzisiaj!


4

@macio_944 jeżeli przejdziemy PSG, to są spore szanse na finał, więc jak dzisiejszy mecz udałoby się wygrać to...

5

@Pedri16Future Jak dla mnie remis też będzie spoko.

1

@macio_944 wiadomo. Remis będzie bardzo dobry rezultatem, ale jakby się udało wygrać to byłoby bardzo fajnie.

3

@macio_944 skoro City z 4 klocami w obronie mogło wyjść wysoko na Viniciusa i Rodrygo to my nie wyjdziemy na samego Mbappe, mając dość mobilnego Kounde i szybkiego Araujo?

Tak jak to mówił Mbappe - teraz jest pora na wielkich piłkarzy - czyli na Araujo, Kounde, Yamala, Gundo czy Lewego ;p

2

@macio_944 Rozwalimy ich! Zniszczymy im sny o LM

0

@Aragorn33 gdyby zamiast Viniego grał wczoraj Mbappe to by tam z 3 strzelił

0

@Cvzx widziałem mnóstwo kompilacji z idealnych zagrań Messiego, które Mbappe koncertowo marnował. Jest skuteczniejszy od Viniego, ale ta jego perfekcja w wykończeniu to trochę mit.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?