- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
9
''3 bramki Man.City na wyjedzie to naprawdę solidna zaliczka'' - komentator (ekspert) podczas wczorajszego meczu Real-City xDDD
2
@AmigoBlancos Popłacz się, bo ktoś podał fakty.
15
@BorzyKrzys
Co podał? Przecież to nie ma kompletnie znaczenia w rewanżu obojętnie jaki remis 0-0, 1-1, 2-2 daje dogrywkę xD
7
@BorzyKrzys Ale sumie dla City to taki sam wynik jakby było 0:0...
To zdanie miało by sens gdyby City wygrało tymi 3 bramkami, w sensie wynik 0:3.
7
@AmigoBlancos nie wgrali mu aktualizacji jeszcze
4
@AmigoBlancos United - Milan dawno temu w LM 3:3 w Manchesterze.
W rewanżu w Mediolanie Milan ich rozjechał 3 do jaja. Ilość bramek na wyjeździe co prawda nie ma znaczenia pod względem wyniku, ale to pokazuje siłę zespołu.
0
@TheNekro94
Ale to nie ma kompletnie znaczenia, bo w rewanżu nawet nudne 0-0 daje dogrywkę i te 3 wyjazdowe bramki wówczas idą do kosza.
2
@AmigoBlancos Tak jak mówię - pod względem wyniku owszem. Ale strzelenie 3 bramek na Barnabeu świadczy o sile City i pod tym względem można to rozpatrywać.
2
@AmigoBlancos Otrzyj łzy
0
@Bobo25 Z jednej strony tak z drugiej mają mecz w Manchesterze. W tej chwili stawiam 60 do 40 na City.
0
@TheNekro94 masz rację, City jest silne, ale jakie oni zdobyli trzy bramki? Pierwsza z dystansu po wylewie Lunina, druga to Foden klasa sama w sobie na skraju 16 i okej, to można wkalkulować ale strzał gvardiola był strzałem życia. Drugiego takiego nie powtórzy. A tak to City nie miało takich klarownych sytuacji wczoraj. Real miał lepsze, ale oczywiście brazole musieli się popisać strzałami prosto w ortege. Tak, Real też nie miał jakichś wybitnych bramek, pierwsza po rykoszecie więc można ją "usunąć" ale druga po ładnej akcji i sam na sam. City nie miało ani jednej takiej sytuacji. City jest mocne, ale ludzie ich strasznie demonizują i to może się odbić. Na rewanż przewiduje mocną grę defensywna i kontry u Realu. Carlo będzie chciał zagrać jak Simeone, na zero z tyłu.