La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 910 Culés

3

Naprawdę cieszą takie wieczory z LM. ALe wczoraj byłem przekonany że to się skończy 3:3. Ten mecz miał przebieg niemal identyczny jak dzień wcześniej i poprzednie starcie hiszpańsko petrodolarowe (Real-City).
Tam i u nas napierw szybki gol gości, potem dwie błyskawiczne (w sensie jedna po drugiej) odpowiedzi gospodarzy. Potem wyrównanie i znów gol dla gości. Jedynie końcowy finisz odmienny i brak wyrównania PSG :)))

2

@Bobo25 Kto by się spodziewał że City strzeli wszystkie bramki po strzałach z dystansu, a zwycięska bramka Barcy padnie po rzucie różnym.

0

@Bobo25 Nie no, Raphinha dopiero w 37 minucie strzelił. Mógł już w 5, ale trochę się przestraszył.

0

@Derean oj czepiasz się szczegółów i psujesz mi narrację ;)
Bardziej chodziło mi o to że goście wyszli na prowadzenie pierwsi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?