- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
4
Możemy mieć niespotykaną jeszcze sytuację czyli az 6 zespołów z jednej ligi w przyszłym sezonie LM. Tak najprawdopodobniej się stanie jeżeli Atalanta lub Roma wygra Ligę Europy, a Wlochy otrzymają dodatkowe miejsce że współczynnika klubowego za obecny sezon
1
@barcelonaLM Włoska jest nudna i ma kiepski poziom, nie zasługują, La Liga, PL >
0
@TR3YWAY Było klepać pkt, a tak to sobie macie 4kluby w lm;
5
@barcelonaLM Mimo wszystko będę kibicował Bayerowi Leverkusen w LE ale to byłaby niezła historia gdyby to Serie A jako pierwsza miała 6 drużyn w LM.
Mimo wszystko co mówi regulamin w takiej sytuacji? Ile najwięcej drużyn może mieć jedna liga w LM?
Bo mimo wszystko w teorii nawet 7 ekip mogłoby zagrać w LM - TOP 4 z ligi, piątą drużyna ze współczynnika, zwycięzca LE i zwycięzca LM gdyby np. zakończyli sezon gdzieś niżej w tabeli nie awansując z ligi ale właśnie, czy aby nie ma jakiegoś punktu w regulaminie, że max z jednej ligi w LM może zagrać mniej drużyn?
Przyznam, że po tych zmianach jeszcze nie wiem do końca co i jak więc wolę zapytać i się upewnić co byłoby w takiej sytuacji - może mało realnej ale jednak możliwej tym bardziej, że 6 ekip z Serie A w przyszłym sezonie wcale nie jest niemożliwe.
0
@barcelonaLM Problem w tym że ani Roma ani Atalanta tej LM nie wygrają
1
@Stinger_ Tak maksymalnie 7 ekip z jednego kraju w nowej LM i wygląda to tak jak opisałeś małe szanse ale da się.
0
@MesQueUnClub96 Leverkusen też nie.
0
@barcelonaLM Niby czemu nie