La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

konto usunięte

0



Out w drugiej rundzie

1

@MesQueUnClub96 wszystko zależy od zdrowia - jeśli nie będzie gotowy to i zrobi krecza w 1 rundzie, ale zdrowy Rafa to wiemy co potrafi

0

@MesQueUnClub96 ale ze pojedynek moich goatów w 2 rundzie

konto usunięte

0

@mekston Nawet jeśli Nadal będzie zdrowy to nie pokona de Minaura w tej chwili.

2

@MesQueUnClub96 Nadal jak będzie zdrowy i w pełni fit to może pokonać każdego na mączce.

konto usunięte

0

@mekston Jak on od Wimbledonu 2022 nie zagrał więcej niż 4 spotkań na jednym turnieju. Przecież de Minaur który jest znany z biegania do każdej piłki go zajedzie

0

@MesQueUnClub96 przed rokiem 2022 Rafa to na jesieni o kulach chodził.

Przed RG 2022 miał masę problemów - najpierw żebro w Indian Wells, nie grał w Monte Carlo i Barcelonie, a potem problemy ze stopą i wyglądało to słabo.

Wiemy jaki spektakl nam zafundował w meczu z Djoko w 1/4 - na taką grę Rafy który miał tyle problemów przed turniejem nawet najlepsi nie mają odpowiedzi na mączce.

Factos

konto usunięte

0

@mekston Wszystko to co odpisujesz miało miejsce po Wimbledonie 2022. Co mnie obchodzi jesień 2021? Zverev też chodził o kulach po RG 2022.

On praktycznie nie zagrał od ATP Finals 2022. Nadal nie jest gotowy na grę z zawodnikami TOP10-15, szczególnie z tak biegającym jak de Minaur

0

@MesQueUnClub96 na razie to nie wiemy na co jest gotowy, bo dał rady niczego zagrać na pełnym zdrowiu.

Ja piszę w sytuacji gdyby był w pełni zdrowy i fit.

konto usunięte

0

@mekston Ale Nadal nie będzie już nigdy fit tak jak kiedyś i musicie to zaakceptować. 1,5 roku bez gry w wieku 36 lat to za dużo

1

@mekston Ale Nadal już nie będzie w pełni zdrowy i fit. Tak głośno był zapowiadany jego powrót w Australii i przyszedł mecz z Thompsonem, 3 setowy bardzo cięzki i tyle Rafe widzieliśmy.

0

@takisobiektos jak nie bedzie to wiadomo że nie ma szans na rywalizacje na tym poziomie

Jak bedzie to wiemy co Rafa potrafi na ziemi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?