- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1575 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1575 Culés
0
Out w drugiej rundzie
1
@MesQueUnClub96 wszystko zależy od zdrowia - jeśli nie będzie gotowy to i zrobi krecza w 1 rundzie, ale zdrowy Rafa to wiemy co potrafi
0
@MesQueUnClub96 ale ze pojedynek moich goatów w 2 rundzie
0
@mekston Nawet jeśli Nadal będzie zdrowy to nie pokona de Minaura w tej chwili.
2
@MesQueUnClub96 Nadal jak będzie zdrowy i w pełni fit to może pokonać każdego na mączce.
0
@mekston Jak on od Wimbledonu 2022 nie zagrał więcej niż 4 spotkań na jednym turnieju. Przecież de Minaur który jest znany z biegania do każdej piłki go zajedzie
0
@MesQueUnClub96 przed rokiem 2022 Rafa to na jesieni o kulach chodził.
Przed RG 2022 miał masę problemów - najpierw żebro w Indian Wells, nie grał w Monte Carlo i Barcelonie, a potem problemy ze stopą i wyglądało to słabo.
Wiemy jaki spektakl nam zafundował w meczu z Djoko w 1/4 - na taką grę Rafy który miał tyle problemów przed turniejem nawet najlepsi nie mają odpowiedzi na mączce.
Factos
0
@mekston Wszystko to co odpisujesz miało miejsce po Wimbledonie 2022. Co mnie obchodzi jesień 2021? Zverev też chodził o kulach po RG 2022.
On praktycznie nie zagrał od ATP Finals 2022. Nadal nie jest gotowy na grę z zawodnikami TOP10-15, szczególnie z tak biegającym jak de Minaur
0
@MesQueUnClub96 na razie to nie wiemy na co jest gotowy, bo dał rady niczego zagrać na pełnym zdrowiu.
Ja piszę w sytuacji gdyby był w pełni zdrowy i fit.
0
@mekston Ale Nadal nie będzie już nigdy fit tak jak kiedyś i musicie to zaakceptować. 1,5 roku bez gry w wieku 36 lat to za dużo
1
@mekston Ale Nadal już nie będzie w pełni zdrowy i fit. Tak głośno był zapowiadany jego powrót w Australii i przyszedł mecz z Thompsonem, 3 setowy bardzo cięzki i tyle Rafe widzieliśmy.
0
@takisobiektos jak nie bedzie to wiadomo że nie ma szans na rywalizacje na tym poziomie
Jak bedzie to wiemy co Rafa potrafi na ziemi