La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

1

w Hiszpanii widze stabilnie. Pilka leci 40 cm od Correi, obronca stoi i macha lapami ze spalony = nie absorbuje niczyjej uwagi, nie ma spalonego, spoko luz.
Pilka leci 2m nad Ferranem = 100% spalony, bo absorbuje uwage wszystkich czy nie wyciagnie drabiny i nie doskoczy do niej.

Straszny mam ból tylka o tamta sytuacje.

2

@Szklaner masz ból tyłka o słuszną decyzję ???
Nie wiem jak wyglądała sytuacja Correi bo nie widziałem ale jeśli nie robił ewidentnego ruchu do piłki jak Ferran to może słusznie tu nie zagwizdali spalonego.
Sytuacja z Ferranem prawidłowa decyzja sędziego. Co z tego że jej nie sięgnął czy nawet nie mógł sięgnąć, obrońca który go krył czy nawet bramkarz nie mogli tego wiedzieć przed podaniem. Zrobił ewidentny wyskok żeby sięgnąć piłkę i przez to sędziowie gwizdneli jak gwizdneli.
Tyle razy już to było wałkowane.

0

@Szklaner To miej ból dupy do Ferrana który próbował doskoczyć do tej piłki xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?