La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

1

Przed jutrem mam pewne obawy. Jednak LE to dobry motywator. Zmotywował PSG na drugą połowę, ale też to 2 końcu od wykręcił 6-1 z PSG...
Jeśli nasi wyjda na mecz tak jak zazwyczaj to może się to źle skończyć...oby nie.

0

@prokofiew zazwyczaj to ostatnio dobrze wychodzą. A jeśli o tamten mecz chodzi to miało też wiele innych współczynników znaczenie, indywidualności, szczęście, dyspozycja dnia, motywacja oczywiście jak najbardziej też, ale w kolejnej rundzie na Juve zmotywował tak, że dostaliśmy trójkę.
Nie zapominajmy też, że to my gramy u siebie i to my mamy być mega zmotywowani po wieloletnich blamażach w LM, jak i wynikach w tym sezonie, które ustawiły nam już trochę sezon w ten sposób.

PS.
A dobry trener to trafne określenie ;)

0

@prokofiew Niby tak, ale wtedy miał w składzie MSN i innych świetnych zawodników, w PSG Mbappe, co już myśli o odejściu i Bombele, który mentalnie jest dzieckiem, dwa inne światy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?