La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

1

@Comentateiro Czy to koniec Xaviego w Barcelonie ?

1

@Pawel13sz Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania.

Co prawda, uważam, że świetnie przygotował zespół taktycznie do rywalizacji z PSG, był lepszy niż Enrique, który jest niesłychanie przereklamowany i jak powiedział komentator "nie ma koncepcji", ale niestety jedna feralna sytuacja zaważa na tym, że Barca kładzie dwumecz.
Niestety Barca fatalnie zareagowała na osłabienie, przecież gra 10 na 11 to nie wyrok.

I stało się to co zawsze, przychodzi rywalizacja z poważniejszym rywalem i mamy lawinę straconych bramek, a tym razem przegrywamy rywalizację mając przeciwnika na łopatkach.

Gdyby to był pierwszy raz, ale Xavi zawsze stykowe rywalizacje przegrywa, za każdym razem mając inne wyjaśnienie. A taki Dortmund nie będąc faworytem wziął sprawy w swoje ręce i cieszy się z 1/2 LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?