La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

43

Dziwi mnie trochę przekonanie u niektórych, że strata jednego piłkarza nie powinna odcisnąć takiego piętna. Przecież na takiej intensywności gra 10 vs 11 to jak wyrok

6

@marcin62 Otóż to i można zapomnieć o jakiekolwiek kontroli meczu.

0

@marcin62 tym bardziej przez 60 minut. Chociaż Inter Mourinho czy Chelsea 2012 dalo rade. Oczywiście z przekrętem po drodze

0

@marcin62 Przerabiałem to na w niedziele oglądając Jagiellonię. Dobrze prawisz.

konto usunięte

1

@marcin62 I to jeszcze przy zawodnikach jakich posiadaliśmy. Ciężko było o kontry z Lewandowskim czy Kounde na prawej stronie. Traciliśmy piłkę od razu po przechwycie.

0

@barcelonaLM tak ale to były drużyny które grały defensywnie nie ważne w ilu i pewnie jest to jakieś ułatwienie. My jednak nie betonujemy się w polu karnym

0

@marcin62 i to jeszcze środkowego obrońcę w 30 minucie. To bardzo wpłynęło na mecz.

1

@barcelonaLM *70 minut. 3 minuty doliczone i potem 7 minut. Razem finalnie wyszło zamiast 60, to 70.
Byliśmy blisko bramki na 2:3, która dała by podmuch. Szkoda wielka. Araujo zawalił nam ten dwumecz i taka jest smutna prawda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?