La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1631 Culés

0

Ostatnio było zdjęcie ataku Bayeru w meczu z West Ham, gdzie atakujących w ataku pozycyjnym na połowie WestHam blisko 16 było 10 zawodników. Wszyscy atakowali, będąc blisko rywala.
Jest ryzyko na kontrę, ale przy dobrym operowaniu piłka, nie ma opcji wtedy na stratę, bo zawsze jest zawodnik do gry.

Marzę o trenerze, który też to u nas wprowadzi - atak, atak i atak. Przesuwanie i wymienność.
Wczorajszy występ de Jonga do dzisiaj powoduje u mnie niestrawność.

0

@Matt_i1992 Nadal nie uświadomiłeś sobie , że to nie trener a piłkarze są problemem ?

0

@bartekvisca nie, uważam że to trener jest problemem, że nie potrafi dotrzeć do piłkarzy i podejmuje zle decyzje.
Dlaczego w pierwszym sezonie z Xavim graliśmy zupełnie inaczej z gorszymi piłkarzami?
Czy Xabi na wybitnych piłkarzy, że tak to poukładał? W półtora roku? Nie, to nie piłkarze są problemem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?