La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1640 Culés

2

Ciekawe. Biden mylący Hajfe z Rafah też. My mamy cieżkie wybory w Polsce, a w USA muszą wybierać pomiędzy Bidenem a Trumpem;

0

@takisobiektos Trump jest dobrym prezydentem

2

@takisobiektos Trump to biznesmen więc potrafi się dogadać. Zawsze była nagonka na niego, że Trump to i tamto, że zaraz wojnę wywoła z Koreą północną, a on co? poleciał sobie tam i się dogadał. Nie jestem jego zwolennikiem, ale uważam, że jeżeli media i ogólnie za bardzo kogoś atakują, to jest niewygodny dla tych co tymi mediami sterują, niekoniecznie dla zwykłych ludzi.

0

@takisobiektos To nie jest ciężki wybór. Każdy jest lepszy niż chłop który nie wie gdzie jest i co robi. Ma swoje lata i mu wolno ale z tego względu nie powinien rządzić supermocarstwem atomowym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?