La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1255 Culés

0

Obejrzałem wieczorem Jokera i generalnie jestem zdania, że druga część ma o wiele większy potencjał. Zwłaszcza po wyjściu zwiastunu, który był fenomenalny. Pierwsza część to z perspektywy czasu trochę konwencjonalny film o świrze (podobnie jak nowy Batman był zlepkiem filmów typu Siedem, Zodiak ubranym w komiksowe szaty), jakich w kinie było wiele, za to Joker 2 w tej dziwnej, nieczęsto już używanej formie musicalowej może być absolutnym szaleństwem, jakiego oczekuję po postaci Jokera. Wyczekiwanie na premierę już się trochę dłuży.

0

@Gibbon_FCB o ile pamiętam jockera ,to pamìętam z niego że były dłużyzny.Świetna muzyka dobra scenografia na schodach.Sŵietna gra jockera.Choć z drugiej strony przewidywalne co zrobi Jocker.Czego nie powinno być A to co było siłą jockera Nolana to nie
przewidywalność i planowanie tak aby być nieprzewidywalnym.To po prostu film o feci e który nie wzioł lekki.Chyba tamta seria Nolana była lepsza, choć jocker był w 1 cz. A nie 3 i nie był głównym bochaterem.Tam w zasadzie nie było zastrzerzeń do żadnej cz.Cała seria była spójna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?