La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

5

Przestańcie o tych sędziach jesteśmy dziadami i zasłużenie przegraliśmy, nie chce nam się biegać, nie ma pomysłu na grę, mentalnie też nie jest kolorowo. Kiedyś się o sędziech nie dyskutowało bo strzelaliśmy 3-4 i nie miało to znaczenia teraz nagle w każdej decyzji widzicie błąd..

0

@adi7adi8 kup sobie okulary kolego . Kiedyś byliśmy dużo lepsi i sędziowie nic Nie mogli zrobić. Dzis przy stykowych meczach i kilka decyzji wpływa na wynik. I dziś tak było bo piłka była w bramce, karny był z dupy a Midric to powinien dostać 3 żółte kartki anie jedna. No i faul Rydyguerana Yamalu beż kartki i Ferminie bez karnego. Gdzie wogole nie był zainteresowany piłka. Sędziowie przypilnowali wynik. Taka prawda!

0

@Gandalf55 Mam okulary kolego :P
Sędziowie popełniają błędy i będą je popełniać ale trzeba się skupić na sobie bo na to ma sie wpływ, a tutaj nie zgadza się praktycznie nic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?