La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

0

Ja nie wiem jak tak średnio grająca drużyna jak Real ma mistrza Hiszpani i gra w półfinale LM. Przed sezonem z tym składem typowałem im top3 i ćwierćfinał LM max

konto usunięte

0

@mientusek1407 Ta, co roku są takie same typowania względniem nich (przynajmniej na tej stronie) i co roku w LM zachodzą daleko, albo ją wygrywają, a w lidze mininum TOP2.

1

@mientusek1407 a co mają słabego w tym składzie? Brak 9-tki koniec słabości. Na każdej pozycji mają topowego gracza

0

@tbas Pewnie porównywanie składów ala @Rust_Cohle:
Cancelo > Mendy
Frenkie > Fede

itd. XD

0

@tbas
Brak 9 słabą ławka, brak PS brak LO i kontuzji multum z jakimś śmiesznym Leninem na bramce i Nacho na so
Mamy od nich kadrę uważam ciut lepsza
@Zoker
Kolega odleciał bo
Cancelo>>>>Mendy
Frenkie>>Fede

Obecna dyspozycja tego nie zmienia
To tak jakbyś napisał
Lunin> stegen

0

@TheNekro94
Wczorajszy mecz pokazał czemu wszystkie sporne sytuacje a było ich 4 na korzyść Realu ale to my jesteśmy zamieszani w opłacanie sędziów zart

0

@Zoker Fede to obecne lata świetlne jest przed FDJ

0

@mientusek1407 co to znaczy brak PS, LO ? W czym Nacho jest gorszy od Inigo np?

0

@tbas Oooo widzisz :D Miałem rację. Kolega @mientusek1407 żyje w bańce.

Widać, że macki Xaviego głęboko sięgają.

0

@tbas
Obecnie tak prawda

0

@Zoker
Może też sfrustrowany jestem tym tygodniem bo moim zdaniem mamy ekipę na finał LM i na wygranie ligi

0

@mientusek1407 Tylko w teorii.
Dużo jest zespołów, które kadrowo nie odstają, a nawet są lepsze od Barcelony, a dodatkowo mają ogarniętego trenera, sztab i zarząd.

0

@Zoker
To prawda
Kadrowo lepsze od nas wyraźnie jest lepsze City i Bayern.
Real ma kadrę na podobnym poziomie akurat.
Mi się wydaje że dobry trener zrobiłby z nas ekipę top5. Nikt nie ma takiej młodzieży jak my

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?