La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1478 Culés

0

Jest mi niesamowicie ciężko z tymi porażkami, a pomimo ich ilości nie jest mi lżej akceptować każdą następną. Inaczej byłoby, gdybyśmy piłkarsko faktycznie byli mierni, a tak nie jest. Najważniejsze mecze przegrywamy brakiem zaangażowania, ambicji i grania do ostatniej sekundy meczu. Czasem wkradnie się brak skuteczności czy zła decyzja, ale w większości to cały czas jest bierność.

Nie mogę przeżyć, że przychodzi do nas zajebisty boczny obrońca i wygląda jak dziecko we mgle, a w porównaniu do tak miernego (zwykłego solidnego, ligowego kopacza) Lucasa Vasqueza wygląda jeszcze gorzej. Brak zatrzymania wczoraj Brahima choćby faulem wczoraj to jest kryminał - ale to niejako obraz Barcelony, sami oddajemy mecze i mistrzostwo, bo wystarczają nam słowa trenera na konferencji, że "przecież byliśmy lepsi, nie zasłużyliśmy na porażkę".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?