La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

4

Zwyczajnie jest mi wstyd za niektórych kibiców i władze Barcelony...
O ile przez większość sezonu nie dało się ich oglądać, tak teraz nie wyglądało to najgorzej i byliśmy lepsi od P$G a odpadliśmy przez jeden błąd i byłem dumny z drużyny. Klasyk również był wyrównany i zadecydowały detale, ale wstydu nie było.

A tu nagle płacz i lament żeby powtórzyć mecz i że przegraliśmy bo nie uznali nam bramki. Taki sytuacje mają miejsce każdego dnia na boiskach i nie tylko przeciwko nam. A tutaj co drugi news jest o bramce widmo i powtarzaniu meczu. Nie kompromitujcie nas jeszcze bardziej. Już wystarczy na ten sezon.

0

@gaucho104 bzdury z psg mieliśmy 2 bramkową przewagę i powinnismy awansować .Gdyby sedziowie byli tak skrupulatni jsk z Araujo ti w puerwszym meczu powinien wylecieć zawodnik psg.

W przyadku meczu z Realem Barca miala lepsze statystyki.Byliśmy od nich lepsi.afetal który zdecydował o zwtcięstwię nazywa się sędzia.Ten mecz to wałek.....
Rozwiń statystyki w tym meczu
https://www.flashscore.pl/mecz/f1Sfz0nA/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?