La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 831 Culés

0

"Road House" - takie filmy lubię :)
Czysta rozrywka bez szukania na siłę "głębi" i napie*dalanka w dobrym stylu i wykonaniu :)
Jake Gyllenhaal daje radę. Po "Do utraty sił", to drugi tego typu film z jego udziałem i facet nie zawodzi :)


0

@norbi77 a jak McGregor wypadł?

0

@jacobFCB
Jak zjeb naszprycowany testosteronem :D
Jako "zabijaka" wypadł dobrze...aktorsko...ciężko ocenić, bo rolę miał trochę...grał zjeba naszprycowanego testosteronem :D

1

@norbi77

Czyli grał siebie samego :-D

0

@norbi77 Film okej. Dla mnie taki 7/10 na piątkowy lub sobotni wieczór. Obejrzeć, ale bez większego rozmyślania o nim.

0

@Ojciec5tkidzieci
I takie są potrzebne, bo ostatnio posucha w tym temacie :)
Nie mam na myśli "dzieł" ze Seagalem, tylko rozpierduchę z dobrą obsadą jak np ostatnio "Pszczelarz", które sie ogląda z bananem na twarzy :)

0

@norbi77 A właśnie "Pszczelarz" był dla mnie przesadzony.
Co do filmów z Seagalem, to do czasu "Exit Wounds", czyli do 2001 roku filmy z nim są przyjemne dla oka. Potem był jednak mocny zjazd.

0

@Ojciec5tkidzieci
Seagal to skończył się jakieś 40kg temu :)
A "Pszczelarz" był pełen absurdów, ale taka nawalanka i to z udziałem Stathama zawsze będzie mi sie podobać, bo fajnie obejrzeć coś na luzie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?