La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

0

Szukając plusów. Tak na serio. Może trochę optymizmu na siłę szukam ale a nuż coś w tym jest...
Pierwsze co się narzucało to brak doświadczenia. Jak by nie patrzeć to doświadczenie jakiekolwiek się pojawiło. Nie jest to co prawda 10 letnie staz, ale jednak.
Xavi był zawsze postrzegany jako ten co wszystko widzi. Jeżeli faktycznie zmieniają jego asystenta (który był jego bratem, to samo w sobie jest chore, że pracują razem wg mnie) na człowieka który przez pewien czas pracował z Pepem to może to potencjalnie przynieść wymierne korzyści.
Ponadto zatrudnienie trenera z zewnątrz będzie wiązało się z kolejnymi tekstami o sezonie przecierającym, o wdrażaniu filozofii etc.
Pomijając już absolutnie kwestie finansowe.
Ta decyzja nie musi być wcale taka zła wbrew pozorom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?