La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

0

Gdyby nie odcięło prądu Araujo w meczu z PSG i z Realem po dwóch wyjściach na prowadzenie piłkarze z charakterem potrafiliby dowieźć 3pkt do końca meczu to na zostanie Xaviego każdy inaczej by patrzył. Jechanie biednego trenera, bo piłkarze nie mają jaj i charakteru, a najlepszy obrońca w zespole zawodzi w najważniejszym meczu, dajcie spokój

6

@FCB_dimiC Sezon to nie tylko dwa mecze z PSG i Realem. Przez zdecydowaną większość sezonu graliśmy gówno wygrywając tylko jedną bramką, zostaliśmy zniszczeni w superpucharze.

2

@FCB_dimiC
Dlaczego Wy patrzycie na ten sezon i na Xaviego przez pryzmat dwóch meczów, skoro my gramy gówno praktycznie cały sezon?

1

@FCB_dimiC Xavi jako trener też pokazuje, że brakuje mu jaj i charakteru, więc piłkarze mają dobry przykład. Szkoda tylko, że młodzi gracze też złapali taką mentalność (może oprócz Gaviego)

0

@Bartas7VeB, @norbi77, a co to tylko Xavi odpowiada za to jak prezentuje się drużyna? Piłkarze swoim zaangażowaniem nie mają na to wpływu? Zostanie to zostanie, życie.

W tym klubie nie tylko trener jest czemuś winien

3

@FCB_dimiC przecież to trener ma budować mental drużyny a nie odwrotnie, co ty w ogóle za bzdury opowiadasz. Xavi dostał dokładnie kogo chciał, pierwsza połowa sezonu to był kaszan straszny że aż oczy krwawiły. W drugiej często zawalał najważniejsze mecze, nie trzyma presji na ławce. Gość jest zwykłym wuefista. Na dodatek nie potrafi dotrzymać słowa. Rak toczący ten piękny klub

0

@Ziemny, mi się podoba

1

@FCB_dimiC ja wiem, masz zerowe wymagania co do klubu

0

@FCB_dimiC Ale wy macie odklejke z tym dwumeczem z PSG. Sobie wmówiliscie, ze to przez to Xavi jest wypychany, a prawda jest taka, ze dobre mecze tej drużyny w całym sezonie można policzyć na palcach jednej ręki. Jeśli tego nie widzisz i skupiasz sie tylko na tym co by byly gdyby Xavi nie zaliczył kolejnego eurowie*rdolu to moze i jesteś zadowolony. Pilka nozna i jej oglądanie powinno dawać radość, inaczej nie ma sensu marnować dziesiątek godzin wolnego czasu w roku żeby drżeć o to czy przepchniemy 1 bramką mecze z Granadą czy Eibarem.
Zamiast postępu jest tylko regres.

No ale nic, pozostaje się modlić o kolejną grupę marzeń w LM(chociaż inny format to może być ciężko) i brak manity w kolejnych Klasykach. Jest ok, dobrze grają chłopaki, po co spróbować wyjść z tego bagna, lepiej sie w nim zadomowić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?