La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1150 Culés

28

Dla mnie to niepojęte. Xavi przejebal wszystko z kretesem, i stwierdził że zostanie, a gruby populista Laporta jest zachwycony. Czy to czasem nie on powiedział, że gdyby to nie był Xavi to już dawno byłby zwolniony? Czy to nie Laporta mówił że minimum dwa trofea wygrają w tym sezonie? Z nas już śmiechy, przerodziły się w współczucie.

O pracy nad transferem podstarzałego Silvy za 60 mln czy słabego Olmo nie wspomnę. Równia pochyla.

3

2

@vangoor

Właśnie uświadomiłeś mnie, że nie jestem gotowy na kolejny sezon tych idiotycznych konferencji prasowych w ich wykonaniu. W ich, bo Laporta też ma nierówno pod sufitem ostatnimi czasy.

6

@vangoor "Przepraszam za pogodę, która przeciw nam.
Przepraszam całym sercem, że dzisiaj wiał wiatr.
Przepraszam za terminarz co w tym roku był.
Trener nasz wspaniały był przez niego zły.
Bo jeden dzień krócej odpoczynku miał.
Gdyby było inaczej wszystko by wygrał..."

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?