La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1751 Culés

0

Piękne podsumowanie :D


1

@norbi77 linkować cokolwiek od tego pajaca to wstyd

0

@Szklaner
A czemu? Przecież dobrze mówi. Kiedyś też go omijałem, ale się chłop ogarnął w końcu.

0

@norbi77 Ten ciągły argument, że zajeżdża młodych. :D Niby kogo zajechał? Niech będzie Pedri (choć on już jak Xavi przychodził do Barcy, to był zajechany) i niby kto jeszcze? Może Gavi? Albo gadanie, że zajedzie Yamala, a kto miał grać jak Raphinha i Torres mieli kontuzje? Dla wielu to takie proste.. Taki Wirtz gra od dechy do dechy i nikt nie ma z tym problemu, wiele jest taki młodych przykładów. Można wiele zarzucać, ale także wiele zarzutów wyciągana się na siłę.

I nie nie bronię Xaviego, bo mam dość tej gównianej gry, szczególnie brak pomysłów w grze w ofensywie. Dla mnie jego pozostanie, to wielki zawód i na pewno skreślony Laporta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?