La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 973 Culés

0

Ale sweepa dostały Słońca od Edwardsa i spółki. Niewiarygodne jak młody gnojek posprzątał doświadczoną paczkę po drugiej stronie parkietu.
Nawet irytujący w Minnesocie Towns ze swoim niedorobionym mentalem jakoś dopasował się do młodziaka, który zdaje się nie mieć psychy.
Edwards swoimi kocimi ruchami do złudzenia przypomina Jordana, choć widzę, że Edwards ma bardziej skłonności do bycia PG, a Jordan był typowym shooterem.
Młody jest nie do zatrzymania 1 vs 1, Phoenix bronili go zespołowo, ale nie dali rady.

0

@Comentateiro To jak? Durant wraca do Waszyngtonu po takim niepowodzeniu? KD 2 DC

0

@FcPortoFan1999 Durant to gwiazda, która zalicza zmierzch, tak jak Lebron.
Na nich już zespołów mistrzowskich się nie zbuduje

0

@Comentateiro Czyli może do Lakersów,stworzyć skład emerytalny jak w sezonie 2021/2022?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?