La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

16

Leo Messi, Luisito, Albuś i Busi są na meczu Bostonu z Miami Heat ;-)





Nocke kozacką sobie Panowie zrobili ;P

@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss

4

@Lionel_Messi10 G.O.A.T. ☺️




1

@Lionel_Messi10 To nie złośliwość, ale kibicujesz Miami Heat?

1

@Lionel_Messi10 niestety Heat przegrali... kiedys sie tak zastanawialem kiedy Leo z ekipą sie wybiorą na NBA no i prosze, czekali na playoff
a Busi w bluzie Miami

2

@Czajka90 Nie kibicuje nikomu w NBA ale jakbym mial wybierac to podobają mi sie barwy Bostonu i Lakersow ;-)

@Lanosss Mają 5 dni do meczu więc sporo czasu to się wybrali na meczyk NBA ;-)

1

@Lionel_Messi10 tez nie kibicuje, zadnemu klubowi w NBA. Tam w kazdym sezonie moze sie odmienic ze wzgledu na jak najlepsze miejsce w drafcie, ale jak mialbym wybrac to pewnie Miami :D

1

@Lanosss No tam ciężko wybrać ekipę do kibicowania ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?