La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 785 Culés

13

Biedroń, Matysiak, Żukowska, piękne wpisy i wypowiedzi od rana w mediach.
KO i Tusk się tak kompromitują w tym momencie, że głowa mała. Ws. CPK mają wystawioną piłkę na pustą, ale przymierzają się coraz bardziej by wyrzucić pilke w trybuny.


19

@barcelonaLM I jak tu nie mówić o działaniu w interesie Niemiec. Przecież to co oni odwalają się kupy nie trzyma.

1

@barcelonaLM Taki śmiech przez łzy przy tym filmiku xD

1

@barcelonaLM cpk nie będzie za 40mld takie budowy są droższe;) i dodaj 4 razy więcej na szybką kolej;)

3

@BorzyKrzys o interesie Niemiec też trudno mówić jeżeli na papierze sami to popierają, a UE wpisała CPK na listę inwestycji potrzebnych.
Może jacyś lobbyści z prywatnych firm mają wpływ jak ludzie z Rynair, którego szef jest drugim, obok Tuska, znanym przeciwnikiem CPK. Albo rzeczywiście polska polityka w wykonaniu POPiS osiągnęła takie dno, że kwestią decydującą jest zwykle zrewanżowanie się PiSowi i pokazanie, że my tu teraz rządzimy.

0

@Borneo Co jest złego w szybciej kolei? Czy to przypadkiem nie wpisuje się w Zielony Ład?

Komentarz usunięty

1

@barcelonaLM s ybka kolej to np tgv.Jeśli uruchomisz połączenie Paryż Cpk to biorąc pod uwagę odprawy to TGV będzie szybciej niż samolot.Dlatego ue chcę postawić na szybką koleją i zmniejszyć liczbę lotów w sposób naturalny.Bo zdecydują o tym ludzie.Chodzi też o zmniejszenie smogu wysoko w atmosferze przez samoloty.

0

@barcelonaLM @BorzyKrzys Uwielbiam czytać Wasze wpisy pokazujące zakompleksienie wobec Niemiec.
Naprawdę zawsze robicie mi dzień, płacząc nad kolejną zmarnowaną szansą. Pal licho czy realną, czy sensowną, czy rentowną.

Ale popłakać znowu można

7

@Comentateiro Uwielbiam czytac, że CPK nie jest sensowne, realne itp.

0

@Comentateiro A wg Ciebie CPK jest realną i sensowną inwestycją, czy nie?

0

@barcelonaLM Chyba mnie przeceniasz. Na podstawie głosów eksperckich (w sumie co to znaczy?) trudno wysunąć jednoznaczny wniosek, że CPK ma sens.
Skoro jest taki opłacalny, to skąd tyle głosów sceptycznych? I nie mówię o Tusku i ekipie.

0

@barcelonaLM jeśli miałbym wymienić dwójkę posłow, którzy nie zasługują na bycie posłem to z pewnością będzie to Biedroń i Żukowska. Przywoływać je jako autorytet to zniżanie się do ich poziomu.. przypominam że Żukowska twierdzi że mężczyzna może zajść w ciąże i pobierała pieniądze z komisji, która nie istniała - nie miała żadnych skrupułów. Biedroń to natomiast gość, który lał własną matkę. Szanujmy sie i nie przywołujmy tych ludzi w żadnych dyskusjach - lepiej by zostali zamilczani..

PS: budowę CPK oczywiście popieram całym sercem

3

@mmaciass przypomnijmy jedna z najsławniejszych wypowiedzi Biedronia, że gejów i lesbijek jest w Polsce 2 mln i to było dawno temu xd

0

@barcelonaLM nie ma nic złego choć energia powinna być czysta,ja jestem za .Tylko bzdurą jest robienie szybkich pociągów do cpk bo hak 3 osoby na pociąg tam będą jechać to wszystko.Kolej powinna być pomiędzy miastami.Bo tam ludzie jeżdżą.Jak sobie lot chcę mieć tają kolej to niech zbuduje;) nie widzę powodu aby dawać jej takie przywileje i robić im biznes kosztem reszty.
Co do kolei Ti szybciej dojechałbym TGV z cpk do Paryża niż samolotem licząc odprawy.w ten sposób ue chcę zmniejszyć liczbę lotów czyli dać wybór ludziom pomiędzy pociągiem a samolotem co jest uczciwe.To nie jest rąk jak po rusku troleje kaczyński że ue chcę nam zabronić lotów i jest to nasza wolność.To czysta ruska manipulacja co on uprawia.Chodzi o zmniejszenie co2 w atmosferze. Natomiast airbus planuję produkcję wodorowych samolotów i tak częściowo problem rizwiąze. Sam pomysł szybki pociągów jest bardzo dobry.Ale zmniejszy liczbę pasazerów cpk.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?