La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 848 Culés

0

Ta majówka,musi być niebywale rozczarowująca dla ludzi ze Szczecina,piłkarzy,kibiców trenerów..ciekawe czy Kamil Grosicki,po czymś takim się podniesie.

0

@FcPortoFan1999 Gość niebawem skończy 36 lat. Grał w Polsce, Anglii, Francji czy Turcji.
Nigdy nic specjalnie nie wygrał - Puchar Polski i Superpuchar Polski jeszcze z Jagiellonią 14 lat temu, a więc pewnie nawet tego nie pamięta.

Wiele upokorzeń w reprezentacji Polski i to na dużych turniejach - ME czy MŚ, a do tego gra w Pogoni Szczecin - wiedział z czym to się wiąże. Oczywiście rozczarowanie jest duże ale przejdzie mu i się podniesie.

Pamiętajmy, że Kamil Grosicki jest ze Szczecina także ma we krwi to co się wydarzyło wczoraj.

0

@Stinger_ Za wiele czasu aby cokolwiek wygrać,to już nie ma.Te dwa sezony,to były jego sezony na wygranie..a tutaj dwa rozczarowania,zwłaszcza te wczorajsze.

0

@FcPortoFan1999 Tylko powiedzmy sobie szczerze - ok, Grosik chciał coś wygrać ze swoim klubem ale idąc do Pogoni musiał się liczyć z tym, że gówno wygra. Tak jak piłkarze idą do Tottenhamu to też wiedzą, że nic nie wygrają nawet mając Kane'a nie potrafili nic wygrać.

0

@Stinger_ Pokonaj aktualną trójkę z Ekstraklasy po kolei-Górnika,Lecha i Jagiellonię,a mimo to przegraj na pierwszoligowca...

0

@FcPortoFan1999 Wniosek? To jest Ekstraklasa. Nie żeby coś ale ja niemalże byłem pewny, że to tak się skończy choć przyznaję, że w 97 minucie myślałem, że Pogoń już ma puchar.

0

@Stinger_ Pamiętasz jak po golu dla Pogoni,pisałem Ci o pewnym meczu z Widzewem? :)

0

@FcPortoFan1999 Szczerze? Nie bardzo.
A dobra, że Wisła vs Widzew?

1

@Stinger_ Tak dokładnie.Niemal podobna minuta do gola Widzewiaków na 1:0,i niemal idealnie z gwizdkiem gol wyrównujący.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?