La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1747 Culés

3

o ironio kto by pomyślał, że Real przy kontuzjach 2 podstawowych obrońców i bramkarza ma na ten moment 1 przegrany mecz.

2

@Szmulek
...bo ma trenera.

3

@norbi77 @Szmulek Z tym samym trenerem w zeszłym sezonie przegrali dwa razy więcej spotkań w lidze od nas i nie wygrali ligii.

konto usunięte

6

@Rewolucja123 Tylko, że chłop sezon wcześniej zgarnął majstra i LM. Drobna różnica.

0

@P33ck A Barca wtedy miała Koemana przez pierwszą jedną trzecią sezonu, a pozostałe dwie trzecie Xaviego. W Lidze i UCL byliśmy już w październiku na mocno przegranej pozycji wówczas.

konto usunięte

1

@Rewolucja123 Pierwszy sezon Xaviego w Barcy jest na spółę z Koemanem, ale pamiętam, że wystarczyło wygrać u siebie z Benficą za Xaviego, a było 0:0. W tym samym sezonie był Eintracht, a rok później MU.

Chodzi mi o to, że takiemu trenerowi jak Carlo można zaufać, nawet jak ma słabszy sezon, to jest spora szansa na to, że następny będzie lepszy. Tak już jest z topowymi trenerami. Z Xavim tej szansy nie ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?