La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1777 Culés

1

Xavi nie wyciągnął wniosków z pierwszego meczu. Gramy bardzo otwarta piłkę wiedząc ze Girona jest w top 3 ligi pod względem sytuacji i gry z kontry. No kabaret.
Goundo gra na 10-ce, Fermin na skrzydeł, Lewy, Yamal, Chrostensen atakuje przestrzenie wysoko, Roberto wysoko, Cancelo wysoko, a później zdziwieni ze nasi obrońcy grają 1na1. Strasznie głupie granie

2

@tbas tak? To dlaczego my mamy 8 sytuacji na ich 3? :D

0

@tbas
Xavi i wyciąganie wniosków? Od kiedy?

0

@tbas W przeciwieństwie do pierwszego meczu mamy namiastkę pivota w składzie i Cubarsiego

0

@barcelonaLM no i Cubarsi współwinny 1 bramce. Nauczcie się również oceniać młodych bo czasem mam wrażenie ze cokolwiek by nie zrobili to idealni. Araujo swoje zrobil, ale Cubarsi tez zrobiony

0

@Azi no i dokładnie tak to wygladało w pierwszym meczu. My mieliśmy tam kosmiczna ilość sytuacji, ale tez generowaliśmy im sytuacje

0

@tbas chodzi o system grania. Z Cubarsim gramy pewniej niż bez niego.

0

@tbas i przegraliśmy tamten mecz bo marnowaliśmy masowo doskonale okazję a nie dlatego że oni byli lepsi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?