La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1818 Culés

3

Przed kompromitującą decyzją Laporty miałem jeszcze nadzieję, że w przyszłym sezonie poprawi się gra i będzie bardziej gotowy trener na tak wielki klub, niestety decyzją z Xavim mi ją odebrał. Aktualnie na przyszłym sezon kompletnie żadnych oczekiwań, mam totalnie wywalone kogo kupią i kto odejdzie. To, że nie będą grać SPH i KMŚ totalnie mnie nie rusza, co z tych pieniędzy? Jak wyjebią jej w kolejnego Romeu. Może i takie "małe" upadki są potrzebne żeby otworzyć oczy niż wymaganie wyniku na styku i mydlenie oczu. Upaść przez to nie upadniemy. Najgorsze, że Laporta potrzebuję więcej i więcej tych "małych" upadków żeby otworzyć oczy..

Niestety dzisiaj podczas meczu miałem totalnie wywalone i bardziej mnie bawił niż wkurwiał. Przynajmniej nie cofamy się do totalnego szamba a stoimy w miejscu (oczywiście w przyszłym sezonie może się cofnąć). Ludzie aż tak dramatyzujący przesadzają, wiem, że jest straszna lipa, ale bywało jeszcze gorzej, poza tym to tylko futbol. Lepiej sprawiedliwie skrytykować na chłodno lub pójść w czarny humor. Polecam wyluzować. ;) Na szczęście dużo osób takich jest i można fajnie razem pocierpieć.

Po tych dramatach z Romą, Bayernem czy The Reds mistrzostwo i większy smak ligi mistrzów dał mi wiele radości. Patrząc na to jak się u nas wszystko układa oczekuję tylko taki małych akcentów jak walka o półfinał czy rozegrany świetny mecz. Dopóki nie będzie zmiany trener i nie skończą się pomysły ala Deco, Xavi prosto z pustyni czy Romeu to kompletnie nie myślę o większych rzeczach, mistrzostwo w przyszłym sezonie to tylko marzenie.

Cóż do wstania z kolana chyba będziemy potrzebować jeszcze mnóstwo casu. Jednak jestem spokojny , że kiedyś to się stanie, tu po prostu trzeba normalności i większej mądrości, i nie działać na wariata. Visca el Barca.

konto usunięte

1

@Kamiloza91 sam podczas oglądania końcówki już wczorajszego meczu czułem obojętność, powiem więcej, nie chciałem już nawet oglądać tego meczu. Nie chciałem aby Barca go wygrała. Nie w takim stylu. Girona zasłużyła sobie na zwycięstwo i świętowanie z okazji kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Widząc ich kibiców powiem szczerze że sam się z nimi cieszyłem. Napisali historię, szkoda tylko że w meczu przeciwko Barcelonie. Czy warto walczyć o drugie miejsce? Jasne że tak. Czy zasługujemy na tę pozycję? Według mnie nie. Gramy bez pomysłu, ani efektownie ani efektywnie. Mając wspaniałych na papierze piłkarzy przegrywamy ligę w 34 kolejce. W lidzę w której jedynym realnym konkurentem przez lata był tylko Real Madryt. Mógłbym pisać i pisać co czuje, co bym zmienił, kto gra dobrze, kto źle, ale niestety to tylko zbędne gadanie bez realnego wpływu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?