- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
0
Wyśmiewana Chelsea, wysmiewany Pochettino. A tu chłopaki właśnie wyprzedzili w tabeli UNITED wizjonera Ten Haaga który pracuje tam kilka lat.
Trzeba dodać co prawda że Manchester ma 1 mecz rozerwany mniej.
I genialny bilans bramkowy 52:51....
1
@PatrykBarca Bilans MU,prawie jak drużyn z mojej ukochanej-Ekstraklasy.
5
@PatrykBarca Miliard funtów wydane, 7 miejsce to faktycznie sukces
7
@PatrykBarca Wyśmiewane to są obie ekipy na całym świecie. Zarówno Chelsea jak i United, są drużynami które grają poniżej jakichkolwiek oczekiwań.
0
@PatrykBarca Ten Hag pracuje w MU raptem rok dłużej xD. No i jutro znowu mogą Chelsea wyprzedzić.
0
@MesQueUnClub96 Sukces na pewno nie.
Jednak United to jeszcze większy mem. Kadra bardziej zgrana, trener wdrażał swój pomysł ( albo jego brak ) dłużej.
Nie bronie Poche , bo to dla mnie kalafior. Ale nikt by nie miał lekko zrlibc coś w niecały sezon z zlepku kupionych piłkarzy na ślepo.
@DonCarletto To łatwiej wdrożyć schematy,automatymy w pierwszym sezonie czy jak pracujesz 2 lata? :)
0
@PatrykBarca No dobra, ale ty piszesz w takim tonie jakby Ten Hag tam przynajmniej z 5 pracował xD.
1
@DonCarletto Ten Hag do Realu!
0
@DonCarletto No 2 razy tyle co Poche :)
0
@PatrykBarca Druga sprawa, że Chelsea też jest beznadziejną drużyną w tym sezonie. Palmer ich ratuje, jak Bruno MU.
1
@PatrykBarca Widać ile drużynie daje ukraiński Ronaldo.
0
@DonCarletto No widzisz. Tykę że Bruno grał to samo w United przed Ten Haagiem.
A Palmer wyrósł w tym sezonie za Poche i tu można mu to oddać. :)