La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

6

Moja bajka z Barcą zaczęła się w okolicach 1999 i na ćwierćwiecze nagrodą jest chyba pierwsze totalne wyjebanie na resztę sezonu. Zazwyczaj bronię Laporty, bo wiadomo ile zrobił już dla klubu wcześniej i jaka jest sytuacja obecnie, ale ta szopka z Xavim to dramat totalny. I poza wizerunkowym gównem może nas kosztować zacznie więcej finansowo. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że Xavi i tak wyleci w przyszłym sezonie, a do tego czasu może ograniczyć szansę na cokolwiek do wygrania. Czyli będzie trzeba szukać ratownika w trakcie sezonu, bez okresy przygotowawczego, z opcją "zwalenia" winy na to co zastał itd itd. Jedyna opcja to, że coś odpali, ale ja już w to nie wierzę. Nie z Xavim i jego amatorskim zespołem kloppopodobnym.

4

@arasz1819 Szansa wystąpienia zjawiska - 99%

1

@Comentateiro powiedziałbym, że to całkiem sporo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?