- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1625 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1625 Culés
2
Mbappe trafił w rewanżu z karnego i dobitkę gdy PSG grało w przewadze. Pierwszy mecz z BvB coś tam grał, szarpał ale też nie był to wybitny występ, dziś póki co też bez szału.... Tak sobie jak na przyszłego zdobywcę ZP (póki co wg wielu faworyt)
1
@Messibestplayerintheworld Bellingham wygra ZP jesli Mbappe dzis odpadnie
1
@Encore Mbappe akurat ma podwojna szanse - LM a potem Euro
1
@mekston No Jude tez
0
@Encore za wcześnie tak mówić, Euro jeszcze może namieszać.
0
@Messibestplayerintheworld W 1 połowie, to Sancho bardziej wyglądał, jakby to on był Mbappe.
0
@Messibestplayerintheworld Nie ma kto tam namieszac tzn jeszcze jest kolega Jude'a czyli Kane.Reszta nie bedzie sie liczyc bo ich nie ma w LM.Chyba ze Vinicius zaliczy dobrą koncówke.
1
@blakkudium w pierwszym meczu również.
0
@Encore Zobaczymy jutro, jakv Bayern awansuje to Kanę będzie miał największą szansę.
2
@Encore A czemu nie Vinicius w sumie? Bellingham to ma hype za pierwszą część sezonu a w drugiej go praktycznie nie ma a wszystko męczennik na barki bierze
1
@Kamiloza91 Nie widzę Bayernu wygrywającego w Madrycie ale życze im tego
0
@Emhyr No ktos z Realu Vinicius/Jude
0
@mekston Myślisz, że jakby Kane nastrzelał sporo goli i poprowadziłby Anglię po złoto i nie wygrałby LM to miałby szansę?
0
@Kamiloza91 Nie bo gra z Bellinghamem
0
@Encore W sumie jutro także mecz o ZP, no chyba, że PSG jeszcze ogarnie. Jutro będzie bardzo wyrównany mecz.
0
@Encore chyba ze Bayern przeszelby bialych