La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

4

Czy La Bamba pamięta takiego piłkarza jak Gabriel Obertan?

Mistrza Anglii, zdobywca Pucharu i Superpucharu Anglii w barwach Manchesteru United.
W sezonie 2010/2011 zdobył nawet bramkę w LM w barwach angielskiej drużyny.

Te same puchary zdobywał we Francji z Żirondins Bordo.

Później kilka sezonów w barwach Nowego Zamku na angielskich boiskach.

A dzisiaj? Dzisiaj gra sobie w amerykańskiej drużynie Charlotte Independence - w trzecioligowej drużynie:)
Minionej nocy dostał 0:3 od Atlanty United w pucharze MLS. (W barwach Atlanty po przerwie na boisku pojawił się Bartosz Slisz).

1

@escarabajo pamieta sie, wielki talent swego czasu, w fmie tez

0

@Lanosss to prawda:) Chociaż ten talent to chyba głównie w FMie:)
Z drugiej strony sprowadzał go sam Alex Ferguson do Manu.... ale z trzeciej strony:D Ferguson sprowadził też Bebe oglądając tylko youtuba:)

1

@escarabajo tak, slynny bezdzomny, no i bracia Fabio i Rafael, niezle czasy

0

@Lanosss ale bracia trochę jednak pograli w Manu w przeciwieństwie do Bebe czy Obertana:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?