La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

3

Niech wygrywa Bayern czy BVB, byle Real nie wygrał i będzie gituwa.

1

@kuz Borussia niech wygra i wszyscy zadowoleni.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999
No chyba nie

0

@FcPortoFan1999 szczególnie Bayern :P

0

@Matt_i1992 Bayern to w szczególności będzie się cieszył.Dostali rok temu w prezencie mistrza od BVB,to teraz będą skakać z radości jak wygra ktoś inny z Prusów. @bartas97 Wy,to macie już 14 pucharów.Po co wam więcej? Aby gablotka się zawaliła?

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999
Najwyżej powiększymy. Chcemy więcej. Chcemy kolejnych. ;)

1

@FcPortoFan1999 Pogoń Szczecin może Realowi swoją wypożyczyć jeśli zabraknie im miejsca. Jakoś upchną w gablocie Pogoni 15 puchar mistrzów Realu.

1

@kuz Przecież wygra Real, im bardziej sie chce zeby odpali tym większa szansa, ze awansują, a w finale niestety uważam, ze będą mieli lekko z Borrusią

0

@Stinger_ Kłopot w tym,że ludzie z Realu Madryt pewnie nawet nie wiedzą gdzie leży miasto Szczecin. @bartas97 Co za dużo,to niezdrowo kolego.

0

@LukaszFan Serce jedno, rozum drugie. Niby człowiek wiedzioł...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?