La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1505 Culés

4

Jak człowiek się dłużej zastanowi, że te może być 15 lm to w cholerę robi wrażenie. Chyba nikt nawet 8 nie ma. Dalii by tą Superligę, nuda jest w cholerę, ta nowa LM doda tylko trochę świeżości.

0

@Kamiloza91 Milan ma 7.

3

@Adran360 Nikt raczej nie dobije do 10, wątpię, że LM będzie istnieć z 5-7 lat. Dla mnie ta Superliga byłaby świetna, w pewnie sposób futbol wszedł by w nowy etap. Jakby była taka Superliga to nie była by liczona razem z LM. Niech Real będzie królem LM, a w Super lidze walka od nowa. ;) Może tak będzie. Ogólnie nie wierzę, że futbiol długo taki zostanie jaki jest teraz.

0

@Kamiloza91 Też jestem za supeligą ale przez zły pijar stworzony na początku ciężko będzie o jej powstanie. Na razie była rozprawa z dobrym wyrokiem dla SL i trzeba czekać na rozwój wydarzeń.

1

@Adran360 Ja to się nie orientuję w tej SL, ale futbol pottzebuje czegoś nowego i nie wierzę, że nie powstanie nic nowego.

0

@Kamiloza91 Nie masz w czym się orientować. Podali tylko proponowany format i niby że mecze miałyby być za darmo. W darmochę akurat nie wierzę . No chyba, że w jakieś niższej jakości i z reklamami.



« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?