La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

18

Kowal pięknie podsumował:
"Jak w meczu Realu z Valencią sędzia zakończył mecz, to się rzuciliście i chcieliście sędziego udusić i powiesić, a federacja arbitra zawiesiła."
A potem Wichniar (temat pozostania Xaviego) do Kowala:
"...Kowal, Twoja Barca może zapomnieć o mistrzostwie w przyszłym sezonie..."
Kowal:
"Wiem. Nic nie zdobędą, dopóki Lewandowski będzie tam grał."
:D

1

@norbi77 zapomnieć tak samo, jak w 22/23? Real póki co regularny nie jest, przeplatają od tytułu w 19/20 sezony ligowo na dobre i gorsze. 20/21 gorszy, 21/22 dobry i tytuł, 22/23 przeciętny, teraz znakomity sezon i tytuł. Nie są aktualnie regularni na przestrzenii całych sezonów i stawianie ich jako pewnych faworytów, to przesada. Faworytem nr 1 są, ale nie pewnym.

1

@Rewolucja123
Wiadomo, że w piłce nie ma pewniaków, ale ciężko być optymistą.

0

@norbi77 Ja nie byłem co do tego sezonu optymistą. Zobaczymy jak to będzie w przyszłym sezonie, po okienku na nowo ocenić szanse trzeba. Ja po okienku letnim twierdziłem, że trzeba zgarną PK lub SPH i jak najlepiej sobie radzić w lidze i UCL, bo ciężko będzie o sukces tam. Xavi przez to, że trzyma się swojej wizji mocno skrzywdził ten zespół, bo profilami piłkarze nie pasowali do tego, co skutkowało słabym sezonem. Do tego postawił na zmasowaną ofensywę, a nasi marnowali seriami okazje, bo w wielu spotkaniach naprawdę dużo dobrych okazji było.

0

@Rewolucja123 Problem w tym, że my zamiast zespół budować, to co okienko kogoś sprowadzamy i...jest jak jest.

0

@norbi77 no właśnie. Ja jestem zdania, że w końcu trzeba odpuścić i dać im się rozwijać, trenerowi, piłkarzom, sztabowi... a my pchamy niepotrzebnie wynik, mimo że nie mamy zoptymalizowanej do tego kadry, a do tego trener niewiadoma, który się zatrzymał prawdopodobnie w rozwoju przez to...

0

@Rewolucja123
Najgorsze jest to, że my nie mamy projektu i planu np na kolejne 5 lat...i tak jak piszesz...w pogoni za rezultatami/wynikami, zapominamy o tym co najważniejsze czyli odbudowa marki jaką była Barca.

1

@norbi77 Za Koemana jeszcze tego nie rozumiałem, ale po przyjściu Xaviego, zobaczyłem jego ponad pół sezonu i lekki progres u niektórych jednostek, to było kluczowe w zmianie mojego spojrzenia na sytuację. Trochę to trwało, ale zmieniłem spojrzenie ogólne. Staram się szerzej, ale też licząc na wynik i styl równocześnie. Oczekiwania mam zdecydowanie mniejsze względem tego, co miałem kiedyś, bo patrzę szerzej na wszystko. Oczekuję w końcu rozwoju w tym zespole, bo mamy wiele dobrych jednostek, ale z Joanem tego nie będzie, a Xavi robi to co mu powiedzą, bo jest człowiekiem klubu przecież.

1

@norbi77 Kowal z Rigczem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?