- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1584 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1584 Culés
5
Vinicius JR podbił serce Henrego.
0
@Encore Vini niestety zero klasy na boisku. Umiejętności ma, ale nigdy nie będzie lubianym piłkarzem.
1
@Encore ugotował ten półfinał LM, i jest w pozycji, żeby powalczyć o ZP
Mbappe szczególnie zawiódł w rewanżu z BVB (jeszcze pierwsze spotkanie ok), ale drugie to zawód.
Z Barcą 2 gole były, ale jednak to Dembele i Vitinha byli kluczowi. W sensie te 2 gole dały mu na pewno sporo PR, ale z gry to nie było to.
2
@mekston Jesli Real wygra to chyba tylko ojro Kyliana moze coś to zamieszać
0
@Encore tak jak Kylian ugotuje Euro to weźmie ZP - bo też trzeba wziąc pod uwagę, że Vini nie ma takiego równego roku jak Kylian.
Kontuzja na jesieni itp.
Zobaczymy jeszcze co pokaże w finale LM, ale jak Vini ugotuje to Mbappe będzie musiał zagrać jak na MŚ tylko pewnie z wygraną.
W sumie ciekawie by było w kontekście wyboru jakby Real wygral LM, Brazylia CA, ale Francja Euro i Mbappe wlasnie swietny turniej.
To mogłoby być głosowanie na żyletki.
0
@Encore No nie ma co się oszukiwać Bellingham i Mbappe w fazie pucharowej LM praktycznie nie istnieją i nie decydują o wyniku.
0
@mekston Pierwszy brazylijczyk ze ZP od czasów Kaki
0
@Encore kawał czasu dla tej nacji
0
@mekston Neymar miał to robic
0
@mekston "Z Barcą 2 gole były, ale jednak to Dembele i Vitinha byli kluczowi."
Tam nawet Donnaruma był bardziej kluczowy od Mbappe, który owszem strzelił 2 gole, gdzie był to karny i tapin na 4 do 1. Bedac oceniającym tylko przez pryzmat flashscore'a to można dać się oszukać, że Mbappe zagrał kolejne świetne zawody, ale ogladając mecz to jedynie można parsknąć śmiechem widząc, że następnego dnia Kylian był okrzyknięty bohaterem. :D
0
@Ojciec5tkidzieci z nami zagrał słaby dwumecz
Ten tapin też po tym jak zmarnował setkę. NIe były to udane zawody Żółwia.