La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1071 Culés

2

@escarabajo Finał Pucharu Belgijskiego,wygrywa Royale Union ale finał zbyt słaby,aby powiedzieć że był lepszy od Polskiego.

0

@FcPortoFan1999 W tej Belgii to mają coś nie tak chyba pod sufitem. Nie dość, że w lidze mają podział na grupy i dzielenie punktów (totalny bezsens) to jeszcze finał krajowego pucharu robią w środku tygodnia o 15.30 - co za dramat.

To już finał PP był w lepszym terminie (mimo iż też moim zdaniem co najmniej godzina jest niezbyt sensowna) bo mimo, że także to był czwartek i bardzo podobna godzina (16.00) to przynajmniej było to między świętami w tzn. weekendzie majowym gdzie większość osób i tak nie pracowała.

0

@Stinger_ Dzielenie punktów,to i w Polsce było słabe.Wyjątkowo mi to nie podobało się.Najbardziej podoba mi się obecny system ligowy z 18 drużynami.Nie ma co tego ruszać,chyba że zmniejszenie drużyn do szesnastu,tylko w to już wątpię aby się wydarzyło bo kluby,musiałyby same się opodatkować.

0

@FcPortoFan1999 ciężko dorównać polskiej piłce:)

1

@escarabajo Oj ciężko ciężko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?